Hatay
DOLAR7.2374
EURO8.7818
ALTIN415.59

VODAFONE SİGORTA’DAN DİJİTAL SAĞLIK DANIŞMANLIĞI ÜRÜNÜ: “DOKTORUM YANIMDA”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
VODAFONE SİGORTA’DAN DİJİTAL SAĞLIK DANIŞMANLIĞI ÜRÜNÜ: “DOKTORUM YANIMDA”
Vodafone Sigorta Aracılık Hizmetleri, müşterilerine dijital ortamda sunduğu ayrıcalıklı sigorta tekliflerine bir yenisini daha ekledi. Aksigorta işbirliğiyle sunulan yeni “Doktorum Yanımda” ürünüyle, bireysel Vodafone müşterilerine, yılda sadece 60 TL’ye, ferdi kaza sigortasının yanı sıra sınırsız online sağlık danışmanlığı, psikolojik danışmanlık ve diyetisyen hizmeti ile birlikte tek seferlik ücretsiz checkup hizmeti sunuluyor. “Doktorum Yanımda” ürününe Vodafone Yanımda uygulaması ve çağrı merkezi üzerinden erişilebiliyor.

Vodafone Sigorta Aracılık Hizmetleri, müşterilerine dijital ortamda sunduğu ayrıcalıklı sigorta tekliflerine bir yenisini daha ekledi. Aksigorta işbirliğiyle sunulan yeni “Doktorum Yanımda” ürünüyle, bireysel Vodafone müşterilerine, yılda sadece  60 TL’ye, ferdi kaza sigortasının yanı sıra sınırsız online sağlık danışmanlığı, psikolojik danışmanlık ve diyetisyen hizmeti ile birlikte tek seferlik ücretsiz checkup hizmeti sunuluyor. “Doktorum Yanımda” ürününe Vodafone Yanımda uygulaması ve çağrı merkezi üzerinden erişilebiliyor. 

 

24 Mayıs 2021 – Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerine en iyi dijital deneyimi yaşatma hedefiyle yenilikçi ürün ve servisler sunmaya devam ediyor. Sadece iletişim hizmetleri sunmanın ötesine geçerek faaliyet alanlarına sigorta acenteliğini de ekleyen Vodafone, yeni kurduğu sigorta acentesi Vodafone Sigorta Aracılık Hizmetleri aracılığıyla, Aksigorta teminatıyla verilen “Doktorum Yanımda” ürününü duyurdu. Vodafone Yanımda uygulamasından yönlendirmeyle erişilen “Doktorum Yanımda” kapsamında, lansmana özel yılda sadece 60 TL’ye, ferdi kaza sigortasının yanı sıra sınırsız online sağlık danışmanlığı, yılda 6 adede kadar psikolojik danışmanlık ve diyetisyen hizmeti ile birlikte tek seferlik checkup hizmeti de sunuluyor.

 

Emre Ergun: “Müşterilerimiz evlerinden çıkmadan sağlık danışmanlığı alabiliyor”

 

Vodafone Sigorta Aracılık Hizmetleri’nin sunduğu yeni ürünü değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Ergun, şunları söyledi:

 

“Müşteri ihtiyaçları çok hızlı değişiyor. Bu hızlı değişim ortamında biz de sadece iletişim hizmetleri sunmanın ötesine geçiyor ve dijitalleşmenin gücünü kullanarak dijital pazaryeri, finans ve sigorta hizmetleri sağlayıcısı olma yönünde adımlar atıyoruz. ‘Güvencem Yanımda’ anlayışıyla hayata geçirdiğimiz sigorta acente şirketimiz Vodafone Sigorta Aracılık Hizmetleri ile müşterilerimize dijital ortamda ayrıcalıklı sigorta teklifleri sunuyoruz. Aksigorta işbirliğiyle sunduğumuz en yeni ürünümüz ‘Doktorum Yanımda’ ile bireysel müşterilerimiz yılda sadece 60 TL’ye ferdi kaza sigortasının yanı sıra sınırsız online sağlık danışmanlığı, 6 adede kadar psikolojik danışmanlık ve diyetisyen hizmeti ile birlikte tek seferlik ücretsiz checkup hizmeti alabiliyor. Böylece müşterilerimize, evlerinden çıkmadan, online sağlık danışmanından sağlık durumları hakkında tavsiye alma imkânı sağlıyoruz. Online doktor görüşmesi hizmetiyle, pandemi döneminde hastaneye gitmeye çekinen abonelerimiz için önemli bir avantaj sunuyoruz. Vodafone Sigorta Aracılık Hizmetleri çatısı altında, bir yandan finansal teknolojinin gelişmesine ve sigorta pazarının dijitalleşmesine katkıda bulunurken, bir yandan da müşterilerimizi dijital ortamda yenilikçi  sigorta ürünleri  ve özel faydalar ile buluşturmaya devam edeceğiz.” 

 

Sınırsız online sağlık danışmanlığı

 

“Doktorum Yanımda” kapsamında Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Beyin Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Genel Cerrahi, Ortopedi, Dermatoloji, İç Hastalıkları, Aile Hekimi, Acil Tıp, Yoğun Bakım (Anestezi) branşlarında sınırsız online sağlık danışmanlığı sunulurken, Diyetisyen ve Psikolog görüşmeleri yılda 6 adetle sınırlı olarak sağlanıyor. Diyetisyen ve Uzman Hekimler için 20 dakika, Psikolog için ise 25 dakika olan görüşme süreleri, branş uzmanlarının uygunluğu ve inisiyatifi doğrultusunda uzatılabiliyor. Sağlık profesyonelleri ile yapılacak görüşmeler danışmanlık niteliğinde olup, acil durum yönetimi, reçete yazımı, tedavi etme hizmetlerini içermiyor. Online sağlık danışmanlığı için randevular Aksigorta çağrı merkezinden ya da onlinesaglikdanismanligi.aksigorta.com.tr adresinden alınabiliyor.

 

Ücretsiz checkup hizmeti

 

“Doktorum Yanımda” kullanıcıları, poliçeyi satın aldıktan 45 gün sonra ücretsiz checkup hizmeti almaya hak kazanıyor. Checkup kapsamında, Doktor Değerlendirme, Akciğer Grafisi Tek Yönlü, EKG, Tam Kan Sayımı, Tam İdrar Testi, Sedimantasyon, Açlık Kan Şekeri, Total Kolesterol hizmetleri sunuluyor. Randevu işlemleri için (0212) 705 02 10 no’lu telefon aranabiliyor. 

 

Vodafone Yanımda üzerinden alınabiliyor

 

“Doktorum Yanımda” ürününe Vodafone Yanımda uygulaması üzerinde Avantajlar bölümündeki “Güvencem Yanımda” menüsünden kolayca ulaşılabiliyor. Ayrıca aboneler, Vodafone çağrı merkezini arayarak ürünle ilgili detay ve satın alım konusunda yönlendirme alabiliyorlar. Ürünle ilgili talep ve şikayetler için Aksigorta çağrı merkezi aranabiliyor. 

 

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
NETFLIX DİZİSİ YOUNG WALLANDER’E ESİN OLAN KURT WALLENDER SERİSİNİN İKİNCİ KİTABI “RİGA’NIN KÖPEKLERİ” POLİSİYESEVERLERLE BULUŞTUÖnceki Haber

NETFLIX DİZİSİ YOUNG WALLANDER’E ESİN OL...

Allianz’ım mobil uygulaması” yenilenen yüzü ve özellikleri ile Allianz müşterilerinin yanındaSonraki Haber

Allianz’ım mobil uygulaması” yenilenen y...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar