Hatay
DOLAR12.5389
EURO14.135
ALTIN723.51

BATIGÖZ YÖNETİM KURULU BAŞKANI SÖYLER’DEN LİBYA ZİYARETİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
BATIGÖZ YÖNETİM KURULU BAŞKANI SÖYLER’DEN LİBYA ZİYARETİ
Batıgöz Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Mehmet Söyler, Libya’ya ülkedeki sağlık sektörünü incelemek ve Trablus Uluslararası Oftalmoloji Konferansı’na katılmak için kapsamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

 


SÖYLER, KONFERANSA KONUŞMACI OLARAK KATILDI

Op. Dr. Mehmet Söyler, Libya’da düzenlenen Trablus Uluslararası Oftalmoloji Konferansı’na konuşmacı olarak katıldı. Yaklaşık 200 davetlinin bulunduğu konferansta açılış konuşması yapan Söyler, Türkiye ve Libya arasındaki dostluğa vurgu yaptı. Konferansta konuşmacı olarak bulunan Söyler, “Göz İçi Lenslerin Dikişi ve Sabitleme Tekniği” ve “Zorlu Katarakt Vakalarının Yönetimi” başlıklı iki konuşma gerçekleştirdi.

HASTANE VE KLİNİK ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Konferans sonrasında Libya’daki özel hastaneleri ve devlet hastanelerini gezerek yerinde incelemelerde bulunan Söyler, ayrıca özel klinikler ve sigorta şirketleri ile de görüşmeler gerçekleştirdi.

Hem gelecekteki potansiyel yatırımlar hem de farklı ülkelerdeki sağlık sistemlerini incelemenin çok önemli olduğunun altını çizen Söyler, “Batıgöz, yurt içi ve dışı yatırımlarına hızla devam eden ve büyüme odaklı bir sağlık grubu. Bu büyüme hedefini, öncelikle göz sağlığı ve hastalıkları branşının dışındaki alanlarda da hizmet vererek gerçekleştirmeye başlamıştık. Şimdi ise merkez sayımızı artırarak dünyanın dört bir yanındaki insanların hayatlarına dokunmayı hedefliyoruz. Bu hedefimiz için de farklı ülkeleri ziyaret ederek buralardaki sağlık sistemlerini incelemek büyük önem taşıyor.” dedi.

ORTAK ÇALIŞMAYLA SAĞLIK TURİZMİNE KATKI SİNYALİ

Sağlık turizmi ile ilgili de gözlem ve araştırma yapma fırsatı bulan Op. Dr. Söyler, partner olarak belirlenecek göz hastanesi ve klinikleriyle de ortak çalışmalar yapılabileceğinin altını çizdi.
Op. Dr. Söyler, Türkiye’nin sağlık turizmi açısından büyük bir gelişme kaydettiğini belirtti. “Yurt dışındaki birçok hasta, kaliteli doktorlar ve gelişmiş sağlık sistemi sayesinde tedavi olma ve cerrahi operasyon geçirme açısından Türkiye’yi tercih ediyor. Tabii bu durum da Türkiye’nin sağlık turizmi oranını önemli ölçüde artırıyor. Bu başarıyı sürdürmek ve buna katkıda bulunmak da Batıgöz olarak bizim için çok önemli.” dedi.

 Ortak çalışma ve iş birliği için sinyal veren Söyler, “Yaptığımız ziyaretler ve gerçekleştirdiğimiz görüşmelerle Libya’nın sağlık sistemiyle ilgili birçok bilgi edindik. Elbette bunları değerlendireceğiz ve partnerli çalışmaları veya iş birliklerini masaya yatıracağız.” şeklinde konuştu.


BATIGÖZ YATIRIMLARINI SÜRDÜRÜYOR

2004 yılında Türkiye’de başladığı özel sağlık hizmeti yolculuğuna, hem yurt içinde hem de yurt dışında yaptığı yatırımlarla hız kesmeden devam eden Batıgöz Sağlık Grubu, merkez sayısını her geçen yıl artırıyor. Geçtiğimiz günlerde Azerbaycan’ın başkenti Bakü’deki yeni merkezinin açılışını gerçekleştiren Batıgöz, 5 ülkede toplam 12 merkeziyle dünya standartlarında özel sağlık hizmeti sunma ilkesini gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerliyor. Batıgöz Sağlık Grubu, alanlarında uzman hekim kadrosuyla ve gerçekleştirdiği yatırımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

 

Batıgöz Sağlık Grubu Hakkında

2004 yılında İzmir’de kurulan, alanında ileri teknolojiyi takip eden ve uygulayan bir sağlık kuruluşu olan Batıgöz Sağlık Grubu, uzman hekim kadrosu ve profesyonel ekibi ile yurt içi ve yurt dışı merkezlerinde hasta odaklı hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Batıgöz Sağlık Grubu, çıktığı uluslararası kalitede sağlık hizmeti sunma yolculuğunda uzman hekim ve profesyonel ekibi ile 2 kıtada, 5 ülke, 7 farklı şehir ve 9 sağlık merkezi ile her gün binlerce kişiye hizmet vermeye devam etmektedir.

Web Sitesi: https://www.batigoz.com/

Instagram: https://www.instagram.com/batigozsaglikgrubu/

Facebook: https://www.facebook.com/bati.goz

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/batigoz/

Twitter: https://twitter.com/batigoz 

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCKyIimqUA9MsTNnMRtnhvtg


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
”Ahmet Kaya’nın değil koca bir ülkenin hikayesi”Önceki Haber

”Ahmet Kaya’nın değil koca bir ülkenin h...

Başkan Gümrükçü Saha Çalışmalarını SürdürüyorSonraki Haber

Başkan Gümrükçü Saha Çalışmalarını Sürdü...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar